Til forsiden
  1. Forside
  2. /Artikler
  3. /Prisdryss til Bravo på Samsung Partner Awards 2025
Prisdryss til Bravo på Samsung Partner Awards 2025
  • Artikler
  • Om Bravo

Prisdryss til Bravo på Samsung Partner Awards 2025

Vi har vunnet! På årets Samsung Partner Awards stakk vi av med hele to priser: årets LED-partner og årets case. Tusen takk til Samsung for tilliten, for prisene og for et partnerskap der vi virkelig bringer frem det beste i hverandre.

Samarbeidet vårt med Samsung handler ikke bare om produkter, men om felles verdier. Vi er begge opptatt av å levere løsninger som kombinerer kvalitet, bærekraft og brukervennlighet - og som fungerer i praksis, over tid. Når vi leverer et møterom, et auditorium eller et helt bygg, handler det ikke om «mest mulig teknologi». Det handler om riktige valg, på rett sted, med riktig støtte. Det er nettopp derfor dette samarbeidet fungerer så godt. Vi forstår hverandre, utfordrer hverandre og skaper løsninger som både varer og begeistrer.

Årets LED-partner 2025

Prisen for Årets LED-partner går til den Samsung-partneren som har gjort flest LED-installasjoner i Norge det siste året, og i år var det oss. Det er vi utrolig stolte av.

LED handler om mer enn lyssterke skjermer. For oss handler det om å forstå konteksten: hvordan skal rommet brukes? Hvem skal bruke det, og hva trenger de? Vi har levert mange ulike prosjekter med Samsung LED, og vi jobber alltid for at løsningene skal være enkle å bruke, tåle daglig bruk og se bra ut. I tett samarbeid med Samsung har vi levert alt fra monumentale LED-installasjoner til spesialtilpassede løsninger for komplekse rom, der sluttbrukeren alltid er i fokus.

Årets case 2025: Kristiania

Å bli tildelt prisen for Årets case betyr ekstra mye, fordi det handler om hele reisen vi har vært på sammen med Kristiania. Kristiania har samarbeidet med oss i over 10 år, og er en av våre første kunder. Da de skulle utvikle sitt nye undervisningsbygg midt i Oslo, var målet å skape fremtidens læringsmiljø med hjelp av teknologi. Et sted som inspirerer, engasjerer og speiler arbeidslivet studentene er på vei inn i.

I dette prosjektet leverte vi over 150 skjermer fra Samsung inkludert interaktive touchskjermer, infoskjermer i alle etasjer og enorme Samsung The Wall LED-installasjoner i auditoriene. Spesialbygde undervisningsrom som «Fugleberg» er fylt med teknologi som gir studenter nye måter å lære på, og forelesere nye måter å undervise. I tillegg til lyd, bilde og mikrofoner leverte vi også signaldistribusjon og digitale samhandlingsflater som knytter alt sømløst sammen.

Resultatet er Samsungs største undervisningsprosjekt globalt i 2024. Men viktigst av alt: studentene og lærerne opplever at teknologien faktisk gjør hverdagen enklere, mer inspirerende og mer effektiv.

Bravo AS

Samsung The Wall i et av Harvard-klasserommene

Bravo AS

Interaktive Samsung-skjermer i et av Fugleberg-klasserommene

Bravo AS

De største auditoriene har dobble Samsung The Wall

Folk samler seg ved inngangspartiet til Kristiania, hvor en skjerm viser informasjon om en historisk utstilling i anledning skolens 110-årsjubileum. Stemningen er livlig.

Les mer om casen, og se videoen fra prosjektet her:

Kristiania: undervisningsteknologi for fremtiden

Tusen takk, Samsung!

Vi setter stor pris på samarbeidet vi har hatt gjennom årene, og ikke minst på måten dere spiller oss gode på i prosjektene våre. Det er gøy å vinne priser, men det er enda viktigere å jobbe med partnere som deler verdiene våre og som er med på å lage løsninger som faktisk fungerer i hverdagen til kundene våre. Takk for tilliten, sparringen og alle de gode leveransene, Samsung. Vi gleder oss til fortsettelsen!

Del gjerne videre med andre!

Del på FacebookDel på XDel på LinkedIn