Menneskene i Bravo

I Bravo har vi en glødende lidenskap for å hjelpe bedrifter, små og store med å gjøre hverdagen digital. For å kunne lykkes med det ser vi verdien av å ansette entusiastiske spesialister.

Vårt utgangspunkt er alltid hva som er til kundens beste. Det finner vi ut ved å være oppdaterte, kunnskapsrike, kreative og lyttende. Her er våre entusiastiske spesialister.

Management

Mikael Osen

CEO

mikael.osen@bravosteps.no

Cathrine Hansen

COO

cathrine.hansen@bravosteps.no

Øyvind Skjervold

CFO

oyvind.skjervold@bravosteps.no

Stian Myrvang

Finance Assistant

stian.myrvang@bravosteps.no

Marketing

Linda Walteros

Marketing Coordinator

+47 932 51 810

linda.walteros@bravosteps.no

Sales

Marius Oddane

Head of IoT

+47 919 02 057

marius.oddane@bravosteps.no

Lars Fridtun Brenden

Sales Manager

+47 456 76 715

lars.brenden@bravosteps.no

Stian Andersson

Strategic Account Manager

+47 976 96 036

stian.andersson@bravosteps.no

Frederick Lura

Account Manager

+47 981 18 894

frederick.lura@bravosteps.no

David Eriksson

Account Manager

+47 938 04 400

david.eriksson@bravosteps.no

Ola Aa. Moen

Account Manager

+47 482 11 730

ola.moen@bravosteps.no

Maria Magdalena Pedersen

Account Manager

+47 488 94 848

maria.pedersen@bravosteps.no

Aksel Thygesen

Account Manager

+47 974 06 792

aksel.thygesen@bravosteps.no

Operations

Kristian Nyegaard

Head of IT

kristian.nyegaard@bravosteps.no

Dan Flauring

Senior Consultant

dan.flauring@bravosteps.no

Marius Bråte

IT Consultant

marius.brate@bravosteps.no

Karoline Klaussen Marø

IT Consultant Support

karoline.maro@bravosteps.no

Nikolai Nyegaard

IT Consultant Support

nikolai.nyegaard@bravosteps.no

Andreas Wigestrand Sitter

Operations Manager

andreas.sitter@bravosteps.no

Eivind Vierli

Senior Project Manager

eivind.vierli@bravosteps.no

Steffen Johansen

Technical advisor

steffen.johansen@bravosteps.no

Philip Børresen

Project Manager

philip.borresen@bravosteps.no

Emilie Rismyr Johnsen

Project Manager

emilie.johnsen@bravosteps.no

Christian Heiberg

Service Manager

christian.heiberg@bravosteps.no

Per Bjørnstad

Service technician

per.bjornstad@bravosteps.no

Ramil Salimov

Service technician

ramil.salimov@bravosteps.no

Jonas Fjeldheim

Senior Programmer and Advisor

jonas.fjeldheim@bravosteps.no

Lars Vidar Iversen

Logistics

lars.vidar.iversen@bravosteps.no

Freddy Johansen

Technical Manager

freddy.johansen@bravosteps.no

Anders Dynna

Senior AV technician

anders.dynna@bravosteps.no

Frode Østmo

Senior AV technician

frode.oestmo@bravosteps.no

Anders Frogner

AV technician

anders.frogner@bravosteps.no

Ezeckiel Ross

AV technician

ezeckiel.ross@bravosteps.no

Sindre Aasland

AV technician

sindre.aasland@bravosteps.no

Sivert Johansen Meyer

Junior AV technician

sivert.meyer@bravosteps.no

Dan Andre Torp

AV technician apprentice

dan.andre.torp@bravosteps.no