Menneskene i Bravo

 


I Bravo har vi en glødende lidenskap for å hjelpe bedrifter, små og store med å gjøre hverdagen digital. For å kunne lykkes med det ser vi verdien av å ansette entusiastiske spesialister.

Vårt utgangspunkt er alltid hva som er til kundens beste. Det finner vi ut ved å være oppdaterte, kunnskapsrike, kreative og å lyttende. Her er våre entusiastiske spesialister.


 

Management

Mikael Osen

CEO

Mikael.osen@bravosteps.no

Cathrine Hansen

COO

Cathrine.hansen@bravosteps.no

Øyvind Skjervold

CFO

Oyvind.skjervold@bravosteps.no

Andreas Nicolaysen

Business Development Manager

Andreas.Nicolaysen@bravosteps.no

Marketing

Linda Walteros

Marketing Coordinator

+47 93 25 18 10

Linda.walteros@bravosteps.no

Sales

Marius Oddane

Head of IoT

Marius.oddane@bravosteps.no

Lars Fridtun Brenden

Sales Manager

Lars.brenden@bravosteps.no

Stian Andersson

Strategic Account Manager

Stian.andersson@bravosteps.no

Kristoffer Birkheim

Key Account Manager

Kristoffer.birkheim@bravosteps.no

Frederick Lura

Account Manager

Frederick.lura@bravosteps.no

David Eriksson

Account Manager

David.eriksson@bravosteps.no

Operations

Kristian Nyegaard

Head of Microsoft 365

Kristian.nyegaard@bravosteps.no

Dan Flauring

IT-consultant

Dan.flauring@bravosteps.no

Karoline Klaussen Marø

IT-consultant

Karoline.klaussen.maro@bravosteps.no

Nikolai Nyegaard

IT-consultant

Nikolai.nyegaard@bravosteps.no

Andreas Wigestrand Sitter

Operational Manager

Andreas.sitter@bravosteps.no

Jon Birkelund

Project Manager

Jon.birkelund@bravosteps.no

Eivind Vierli

Project Manager and Advisor

Eivind.vierli@bravosteps.no

Steffen Johansen

Project Manager and Advisor

Steffen.johansen@bravosteps.no

Christian Heiberg

Service Manager

Christian.heiberg@bravosteps.no

Per Bjørnstad

Service technician

Per.bjørnstad@bravosteps.no

Jonas Fjeldheim

Senior programmer and advisor

Jonas.fjeldheim@bravosteps.no

Lars Vidar Iversen

Logistics Manager

Lars.vidar.iversen@bravosteps.no

Freddy Johansen

Teknisk ansvarlig

Freddy.johansen@bravosteps.no

Anders Dynna

AV-tekniker

Anders.dynna@bravosteps.no

Frode Østmo

AV-tekniker

Frode.oestmo@bravosteps.no

Anders Frogner

AV-tekniker

Anders.frogner@bravosteps.no

Ezeckiel Ross

AV-tekniker

Ezeckiel.ross@bravosteps.no

Sindre Aasland

AV-tekniker

Sindre.aasland@bravosteps.no

Dan Andre Torp

Lærling AV-tekniker

Dan.andre.torp@bravosteps.no